+ Ana sayfanız yapın! + Favorilerinize ekleyin! Add to Google RSS Kayıt
Ol
e-Bülten Kayıt Giriş Yap

Yardım Yardım  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

CINSEL YOLLA BULASAN HASTALIKLAR

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
BEMBEYAZZAMBAK Açılır Kutu Gör
Senior Member
Senior Member
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 131
  Alıntı BEMBEYAZZAMBAK Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: CINSEL YOLLA BULASAN HASTALIKLAR
    Gönderim Zamanı: 24.Kas.2009 Saat 15:02
Cinselligi kaçimiz özgürce yasayabiliyoruz? Kaçimizin yasadigimiz cinsel hayatla ilgili tehlikelerden haberi var? Çok hoslandigimiz, sevdigimiz kisiyle birlikte olmak kadar dogal ne olabilir ki? Peki o kisiden ne kadar eminiz? Yani hoslandigimiz kisiden bazi testler mi istemeliyiz emin olmak adina? Bence evet, istemeliyiz, devir öle bir devir ki, bunlari istememiz son derece normal ayrica ilk defa birlikte olacagimiz kisiyle olan beraberliklerde condom kullanilmasi zorunlu! Cinselligi özgürce yasayalim a*a önlemimizi alarak...
Yukarı Dön
Senior Member
Senior Member
Simge

Alıntı BEMBEYAZZAMBAK Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Sub.2010 Saat 10:05
Bir tek birlikte olacagin kisiden hastalik kapilmiyor, ortak kullanilan tuvaletler...vb yerler var.. O kadar pislikten rahatsiz olmayyan kisiler var ki; özellikle bayanlara sesleniyorum; pis biraktiginiz tuvaletlere giren siz olsaniz girebilir misiniz? Kendi kirlettiginiz yeri temizlemek çok mu zor? Sizden sonra o tuvaleti kullanacak kisinin o manzarayi görmesinde zevk mi duyuorsunuz? Lütfen, çok rca ediyorum, birbirirmizi düsünelim, pislik mikrop üretir ve hastalanma*iza yol açar, kendi pisligimizi kendimiz temizleyelim.
Yukarı Dön
Senior Member
Senior Member
Simge

Alıntı BEMBEYAZZAMBAK Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06.Mar.2010 Saat 00:43
HAYAT ARKADASIMA GÜVENMEK ISTERIM, BU YÜZDEN HAYAT ARKADASI SEÇIMINDE DIKKATLI OLMa*IZ GEREKIR. GÜVENILIR VE SADIK BIRI OLMASI ÇOK ÖNEMLI....
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör