+ Ana sayfanız yapın! + Favorilerinize ekleyin! Add to Google RSS Kayıt
Ol
e-Bülten Kayıt Giriş Yap

Yardım Yardım  Forumu Ara   Takvim   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

CINSELLIK

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
BEMBEYAZZAMBAK Açılır Kutu Gör
Senior Member
Senior Member
Simge

Aktif Durum: Aktif Değil
Gönderilenler: 131
  Alıntı BEMBEYAZZAMBAK Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: CINSELLIK
    Gönderim Zamanı: 23.Eki.2009 Saat 11:45
Mutlu cinsel yasa*in sirri yalnizca ask midir?
Yani birbirini seven iki insan arasindaki cinsel iliski mutlaka basarili midir?
ve uzun yillar bu korunabilir mi?

Yukarı Dön
Senior Member
Senior Member
Simge

Alıntı BEMBEYAZZAMBAK Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25.Eki.2009 Saat 20:40
Demek ki bu sitede kimsenin cinsellige vakti yok:-) Kimseden çit yokk ta.
Yukarı Dön
DITTO Açılır Kutu Gör
Newbie
Newbie
Simge

Gönderilenler: 15
  Alıntı DITTO Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.Eki.2009 Saat 01:43
allah allah bu da ne demek. vakit yoksa bir nedeni vardir elbet Wink   byzzmbk  "çit"
Yukarı Dön
Senior Member
Senior Member
Simge

Alıntı BEMBEYAZZAMBAK Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11.Kas.2009 Saat 10:29
DITTO,
beni güldürdün:-) Asktan bahsediyorum, kimse yanit vermiyor; ask bitmis baksana... Bitmesin a*a. Ask dünyadaki en güzel duygu, cinsellkle yogrulursa ondan vazgeçmek mümkün olmaz, tabii cinsel uyum olursa arada, eger olmazsa o zaten ask olmaz. Yanindayken kalbin seneler sonra da heyecanla atiyorsa, hala ellerini tutarken titriyorsan, seni öperken atesler basiyorsa yüregini burada ask var, ask!!! Askina herkes sahip çiksin, bulmak çok zor...
Yukarı Dön
Senior Member
Senior Member
Simge

Alıntı BEMBEYAZZAMBAK Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26.Kas.2009 Saat 14:28
Askimla çok mutlu bir cinsel yasa*imiz var, o kadar güzel ki heyecanimiz hiç azalmadi. Onu gördügüm çogu za*an hala heyecanlaniyorum, elimi tuttugunda, bazen bakislarindan bile etklineniyorum. 2 koca yil ve hala tutkulu bir ASK..Onu ayni za*anda çok da seviyorum. Bir gün birlikte arabadayken kaza tehlikesi atlattik, o anda kendimden çok onu düsündüm, ona bir sey olmasin diyorum hep, onu kaybetmekten çok korkuyorum. Beraberligimiz kesinlikle bir aliskanlik degil ya da bir zorunluluk ta. Gerçekten sevdigimiz, gerçekten birlikte olmak istedigimiz için birlikteyiz. Hepsi birarada yasa*ak o kadar güzel ki, umarim herkes bizim kadar sanslidir ya da olur.
Yukarı Dön
alfa61 Açılır Kutu Gör
Newbie
Newbie

Gönderilenler: 2
  Alıntı alfa61 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08.Oca.2010 Saat 14:06
NE MUTLU SANA HALA O HEYECANI YASIYABILIYORSAN ALLAH SONSUZA TEK MUTLU EDER INSALLAH NE DIYELIM BIZEDE NASIP OLSUN
Yukarı Dön
Zafer Açılır Kutu Gör
Newbie
Newbie

Gönderilenler: 3
  Alıntı Zafer Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19.Oca.2010 Saat 16:16
Starask bitermi ya herza*an ask hergün ask
Yukarı Dön
Senior Member
Senior Member
Simge

Alıntı BEMBEYAZZAMBAK Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21.Oca.2010 Saat 18:22

ASK OLMAZSA HAYATIN ANLa*I OLMAZ...

Yukarı Dön
Senior Member
Senior Member
Simge

Alıntı BEMBEYAZZAMBAK Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07.Sub.2010 Saat 09:22
Ten uyumu çok önemli, birlikte oldugun kisinin ilk basta kokusunu sevmen lazim, elbette vücut hatlarini da. Öpüsü sa*an gibi olma*ali, öpüsünde de bir tat olmali, agiz kokusu sana uymali. Beden temizligine dikkat eden biri olmali partnerin. Duygu olmali o birliktelikte, duygunun olmadigi birlikteligi insanlar disindaki canlilar yasiyorlar. Duygu olmayan birlktelikte bedenin rahatlayip, ruhunsa hep bir arayis içinde olur, doyumsuzluk bu yüzdendir. Hem bedenen, hem de ruhen doyuma ulasan kisiler arayis içinde olmazlar.
Yukarı Dön
Senior Member
Senior Member
Simge

Alıntı BEMBEYAZZAMBAK Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02.Mar.2010 Saat 20:04
Ben böyle söylüyorum a*a artik iliskiler malesef degersiz olmus. Erkek kadin farketmiyor, herkes birbirini aldatiyor. "Güzel vücutlar bos suratlar" diyor Teoman bir sarkisinda! Erkekler için genellikle farketmiyor degil mi? Bazen kadinlar için de:-( Eski asklar kalma*is,asklar aska benzemiyor, aldatmak ve aldatilmak kötü, bir baska ask girerse araya bize gitmek yakisir a*a degmeyecek biriyle aldatilmak çok aci...Ya da aldatmak!

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör